• superonline fiber internet

  123.
  açık ara en hızlı internet. ttnet'i de kullandım bunu da. aradaki fark çok fazla.
  ... prof
 • eczacı kızdan prezervatif isteyebilen erkek

  8.
  evinden çok uzakta olduğu kesindir.
  1 ... prof
 • hoşlanılan kişiden haber alamamak

  3.
  "neyimi beğenmedi lan acaba" diye düşündürür.
  ... prof
 • türkiye rusya savaşı

  63.
  hatun kişileriyle sevişmek varken savaşmak niye?
  ... prof
 • kapıyı barbara palvin çalsa yapılacaklar

  13.
  bayılmak olabilir.
  -1 ... prof
 • sen hep içine atmışsın diyen psikolog

  26.
  bir tık ötesinde "koy götüne takma bu kadar be" diyecek olan psikologtur. en azından samimidir.
  2 ... prof
 • ben aldırmak

  6.
  şu aralar yapmayı düşündüğüm eylem.
  ... prof
 • voly

  1.
  Bir gördüğünüzü bir daha unutturmayan iphone uygulaması. Yakında android versiyonu da yayında olacak uygulamanın geliştiricisi arkadaşlar, kısa sürede bir tango veya tinder kadar tutulacağı konusunda çok iddialılar...

  Kulağa sempatik gelen kısa ismi, http://voly.me/ sitesi, görünüm ve fonksiyonelliği iyi tasarlanmış uygulaması ile hakkaten ses getirecek yeni bir app geliyor gibi duruyor.
  ... prof
 • sevgilinin ttnet gibi olması sorunsalı

  9.
  sevgilinin durmadan sorun çıkarmasıdır. ilişkinin geleceği adına umut vermiyor olmasıdır. tekmeyi basıp superonline'a geçilmelidir.
  ... prof
 • birebin com

  3.
  Ücretsiz 0 Komisyon para yatırılıp, 7/24 anında para çekilebilmektedir. Kullanıcı istediği zaman anında parasını çekebilir.
  -1 ... prof
 • superonline fiber vs ttnet fiber

  10.
  ttnet 360p ise superonline 1080p'dir. yorumlamam bu kadar.
  ... prof
 • superonline kullanan yazarlar

  14.
  ben de kullanıyorum. diğer iss'lere göre hız konusunda oldukça iyi. tavsiye edilir.
  ... prof
 • ttnet kaplumbağa hızında internet

  14.
  superonline fiber dururken uğraşılmaması gereken, saçma internettir kendileri.
  1 ... prof
 • ttnet vs superonline fiber internet

  21.
  superonline'ın hızıyla, hizmetiyle ttnet'in eline vereceği, sonucu önceden belli olan versus.
  ... prof
 • enver aysever

  220.
  yüzyılın ayarı denilen 9 dakikalık video'yu çok merak ettim izledim. kabataş olayı ile ilgili klasik ezber cümleleri söyledi. orda halime kökçe diye bir kadın vardı. bu kadın enver aysever'a haddini öyle bir bildirdi ki adam hiç beklemiyordu morardı. halime kökçe şunu dedi: bir kadın saldırıya uğradığını söyledi siz ne olduğu belli olmayan görüntülerle kadın yalan söyledi diyorsunuz. bir kadın saldırıya uğradı ve inanmıyorsunuz kadını suçluyorsunuz. kadın cinayetleri, kadınlara saldırı esnasında her kadından belge mi istiycez? bu kadından neden belge isteniyor.

  halime kökçe bunu deyince enver aysever cevabı en büyük kadın savunucusu olduğu için kendiyle çeliştiğini farketti bağırarak bastırmaya çalıştı.

  kendi prime time'da cnnturk'te program yaparken kendini bişey sanıyordu. elinden program gücü alınınca dım dızlar ortada kalmış, solcu solcu dolaşıyor danal kanal.
  2 -15 ... prof
 • entrylere yorum yapma özelliği

  0.
  güzel bir özellik olarak gözüküyor.
  1 ... prof
 • bu istatistikleri gören akpli kör oldu

  9.
  siz yeni mi farkediyorsunuz bilmiyorum ama bu istatistiktir zaten akp nin iktidar olma sebebi.
  bütün akp'liler yıllardır bundan bahsediyor işte.
  yunanistan 150 yıl önce bize bağlıydı, daha zor durumdaydı. ismet inönü, chp ekibi ve kemalist türkiye 90 yıl boyunca ne halt işledi de bizi bu kadar fakir bıraktı. akplilerin aradığı cevap zaten o. o sebepten akp iktidardan düşecek diye korkudan tir tir titriyorlar.
  2 -3 ... prof
 • 30 01 2015 garanti bankası rezaleti

  2.
  garanti bankasının son zamanlarda baya bi düşen işlem kalitesine güzel bir örnek olan durumdur. yanlız değilsin arkandayız.
  1 ... prof
 • hangi birayla hangi yemek iyi gider

  3.
  benim listem şöyle:

  her birayla her yemek çok iyi gider. efes'ye nerdeyse her türlü yemeği yedim hepsinden çok zevk aldım. yeter ki efes güzelce soğutulmuş olsun.
  ... prof
 • superonline

  117.
  hizmet kalitesi yönünden de diğer servis sağlayıcıları gibi sandığım, ancak hiç de öyle olmayan servis sağlayıcısı. şöyle ki; malum ttnet'in sağladığı rezil servisten bahsetmeye gerek yok. sürekli bağlantı kopmaları, düşük internet hızı, düşmek bilmeyen ping süresi canıma tak etmişti. oyun oynayamıyor, dizilerimi izleyemiyordum. özellikle ping konusuna değineyim: yaptığım hız testlerinde ping sürekli yukarılarda idi. bu durum artık katlanılamaz hale gelince müşteri hizmetlerini aradım. karşıma kadife sesli bir hanım çıktı, konuşmaya başladık. derdimi anlattım ancak anlatmaz olaydım. ablacım tamam, sesin güzel ve etkileyici. ama hiç mi iş bilmez bir insan ya. ping kavramının atılan bir şey olduğunu söyleyince çıldırdım. "siz ping kelimesinin anlamını biliyor musunuz hanımefendi" dedim. bir şey diyemedi. ben de "anlayacağımı anladım ben" deyip kapattım telefonu.

  her neyse. zaten kafamda başka bir yerden internet almak vardı. araştırdım, düşündüm taşındım. uydu alıcılarının sağladığı internet paketleri pek iç açıcı gelmedi açıkcası. bir arkadaş o zaman superonline'e geçmişti baya bi övüyordu. velhasıl kelam superonline'ı aradım, durumu anlattım. kısa zaman içinde kapıma geldiler. fiber altyapısı yok sanıyordum ben bizim sokakta, oysa ki varmış. bir kez daha içimden sövdüm ttnet'e. ulan varmış işte, ne karın ağrısı çektim arkadaş! adamlar işlemlerini hemencecik yaptılar. şaşırdım doğrusu. bu kadar çabuk olacağını beklemiyordum. 2gb'lık telefon internetimi 2 günde bitirecek olmanın hüznü vardı içimde çünkü. sonrası mı? sonrası anında hız testi. sonuç mu? 2008 avrupa futbol şampiyonası'ndaki türkiye - hırvatistan maçının bitiş düdüğüyle höeeeeeeeöeöeeeeey diye sevinen ömer üründül misali bağırmaya başladım. bu da böyle bir hikayemdir.

  beni olumlu yönde baya şaşırttı. türkiye'nin ilk internet servis sağlayıcısı olduğunu biliyordum ama bu kadar iyi altyapısı olduğunu düşünmemiştim.
  1 ... prof
 • yeni şeyler getiriyorum